Selin Uzdil ile Vizesiz "Uçaklı Baştanbaşa Balkanlar"
Uçak ile gidiş dönüş - Selin Uzdil Turları 8 Gün 7 Gece
Dönem Seçiniz
Konuk Sayısı
Yetişkin
Çocuk
Çocuk Yaşları
Tur Ara
 • Tur Programı
 • Genel Bilgiler
 • Destinasyonlar
 • Tarihler Ve Fiyatlar
 • Ekstra Turlar
 • İndirimler
 • GÜN

  Cumartesi

  İSTANBUL - ÜSKÜP - PRİZREN - ÜSKÜP
  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.30’ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1003 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.25’te Üsküp’e uçuş. Yerel saat ile 07.50’te Üsküp’e iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile mimari silueti, minarelerinden yükselen ezan sesleri, yol ve dükkân levhalarındaki Türkçe ibareleri ile ilk görüşte tipik bir Anadolu kenti intibasını veren Prizren'e hareket ediyoruz. Varışımızla panoramik Prizren Şehir Turuna Sinan Paşa Camii, Halveti Tekkesi, Bayraklı Camii, Mehmet Paşa Hamamı’nı görerek başlıyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından Üsküp’e dönüş. Varışımızla beraber panoramik Üsküp Şehir Turuna başlıyoruz. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Sultan Murad Camii, Saat Kulesi, İsa Bey Camii, Kurşunlu Han, Sulu Han, Çifte Hamam, Kapan Han, Davut Paşa Hamamı, II Filip heykeli bulunmaktadır. Taş Köprü üzerinden geçerek Makedonya Meydanı’na varıyoruz. Büyük İskender’in heykelinin de bulunduğu bu güzel meydanın ardından turumuzu Rahibe Teresa’nın evinde sonlandırıyoruz. Tur bitimi ile otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Üsküp’deki otelimizde.

 • GÜN

  Pazar

  ÜSKÜP - KALKANDELEN - MANASTIR - RESNE - OHRİ
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, önce Matka Kanyonu ve tekne turumuz ardından Kalkandelen’e hareket ediyoruz. Kalkandelene varışımızla bir mimari şaheser olan Alaca Camii’yi ziyaret ediyoruz. Buradan sonra yolculuğumuz Manastır’a doğru devam edecek. Yol üzerinde Mavrova milli parkında vereceğimiz molanın ardından Manastır’a (Bitola) varış. Manastır’da Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camii’ni, Yeni Camii’yi ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağımız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda Resne üzerinden geçerek, Ohri’ye varış. Varışımızı takiben otelimize transfer ve check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Ohri’deki otelimizde.

   

 • GÜN

  Pazartesi

  OHRİ - ST. NAUM - OHRİ
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında St Naum Turu için hareket. İlk olarak Ohri Gölü kenarında muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculuktan sonra St. Naum su kaynaklarına varıyoruz. Buradaki muhteşem doğa manzarası ve içilebilir su kaynaklarını ziyaretimiz sonrası, Ohri’ye hareket ediyoruz. Varışımızla yürüyerek yapacağımız panoramik Ohri Şehir Turumuzda, Bizans döneminin Ohri’deki en önemli kilisesi St. Panteleymon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi ve Roma döneminden kalma amfi tiyatro, Çınar Meydanı, Ohri Halveti Tekkesi’ni ziyaret ediyoruz. Tur sonunda Ohrid gölü üzerinde keyifli tekne turumuzu gerçekleştirdikten sonra otelimize dönüş. Akşam, yemekli Balkan Gecesi için hareket. Akşam yemeğimizi Makedon müzikleri ve dansları eşliğinde yerel bir restoranda aldıktan sonra, otelimize geri dönüş. Gecelememiz Ohri’deki otelimizde.

 • GÜN

  Salı

  OHRİ - TİRAN - İŞKODRA
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Arnavutluk’un başkenti Tiran’a hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından, Kjafasan Arnavutluk sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi yaptırdıktan sonra Tiran’a doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben gerçekleştireceğimiz panoramik Tiran Şehir Turumuzda, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında İşkodrada’ya hareket. İşkodrada’ya varışımızı takiben otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz İşkodra’daki otelimizde.

 • GÜN

  Çarşamba

  İŞKODRA - BUDVA - KOTOR - TREBINJE - MEDZUGORJE
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, otelimizden hareket. Kısa bir yolculuk sonrası dünyanın en genç devletlerinden Karadağ sınırına varıyoruz. Sınırdaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından yolumuzun üzerinde zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılan muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola vereceğiz. Ardından muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden Budva’yı ziyaret edeceğiz. Yürüyerek yapacağımız panoramik Budva Şehir Turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi göreceğiz. Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte hareket. Sonraki durağımız önemli tarih, doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor olacak. Burada Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız panoramik Kotor Şehir Turunda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Sonrasında Trebinje üzerinden geçerek Katolikler için kutsal sayılan Medzugorje’ye ve otelimize hareket ediyoruz. Varışımızla check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Medzugorje’deki otelimizde.

 • GÜN

  Perşembe

  MEDZUGORJE - POÇİTEL - BLAGAJ - MOSTAR - SARAYBOSNA
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Saraybosna’ya hareket ediyoruz. İlk durağımızda bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel’i ziyaret ederek 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları göreceğiz. Sonrasında Blagaj’a hareket ve Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi’ni gezeceğiz. Varışın ardından yürüyerek yapacağımız panoramik Mostar Şehir Turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü göreceğiz. Mimar Hayreddin tarafından 1566 yılında inşa edilen köprü, Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992-1995 yılları arasında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış, Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında onarılarak yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Tur bitimi ile Saraybosna’ya hareket ediyoruz. Saraybosna Şehir Turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda şehrin simge yapılarından olan Merkez Kütüphane, hikayesine çok şaşıracağınız Inat Kuca, Osmanlı döneminde inşa edilmiş Latin Köprüsü ve 1.Dünya Savaşı'nın çıkmasına neden olan Avusturya-Macaristan arşidükü Franz Ferdinand ve eşinin vurulması olayının yaşandığı noktayı gördükten sonra şehrin kalbi Başçarşı'ya doğru devam ediyoruz.

  Osmanlı İmparatorluğu'nda bir gelenek olan sebili ve adını bu eserden alan Sebil Meydanı ile devam eden turumuz, tarihi yapısını halen korumuş Başçarşı sokaklarını keşfederek devam edecek. Kurşunlu Medresesi, Morica Han, Gazi Hüsrev Bey Camii ve Saat Kulesi göreceğimiz diğer eserler. Şehrin en popüler caddesi Ferhadija'da Avusturya-Macaristan İmparatorluğu dönem mimarisini yansıtan binalar, Katolik Katedrali, Markale Pazarı, kapalı pazar yeri ile devam edecek olan turumuz 2.Dünya Savaşı kurbanları anısına yapılan Sönmeyen Ateş Anıtı'nda sona erecek. Burada  serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilir, Moriça Han’ın tarihi atmosferinde Türk çayı ve Boşnak kahvesini yudumlayabilirsiniz. Serbest zaman sonrası akşam yemeğimizi Başçarşı’daki yerel bir restoranda Boşnak Köftesi (Çevabi) olarak alacağız. Yemek sonrası otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Saraybosna’daki otelimizde.

 • GÜN

  Cuma

  SARAYBOSNA - BELGRAD
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Sırbistan yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz molanın ardından, sınıra varışımızla pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlıyoruz. Yol üstü vereceğimiz molanın sonrası, Belgrad’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızla yürüyerek yapacağımız panoramik Belgrad Şehir Turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda Dört Yol bölgesi, Bayraklı Camii, Kale Meydan, Leopod Kapı, Zindan Kapı, Despod Kapı, muhteşem manzarasıyla Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği nokta, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kapı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Karacorceva Kapı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzu kafeleri ve restoranlarıyla ünlü Knez Mihailova caddesinde sonlandırıyoruz. Rehberimizin bildireceği saatte otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.

 • GÜN

  Cumartesi

  BELGRAD - İSTANBUL
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, şehir merkezinde havalimanına hareket saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte Belgrad Havalimanı’na doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1080 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.25’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 18.20’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-SKP/BEG-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Belirtilen veya benzeri otellerde 7 gece konaklama
Programda belirtilen sabah kahvaltıları
Programda belirtilen otellerde 5 adet akşam yemekleri
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Akşam yemekli Balkan gecesi
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
Matka Kanyonu ve tekne turu (25 Euro değerinde)
Ohrid Tekne turu (20 Euro değerinde)
Manastır Askeri İdadi giriş, Kotor ve Budva girişleri ücretleri (15 EUR değerinde)
Seyahat sağlık sigortası (15 EUR değerinde)
Türkçe rehberlik hizmeti
Selin Uzdil seyahat danışmanlık hizmeti
Şöför ve yerel rehberlik bahşişleri (10 EUR değerinde)
Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen sigortadır)

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
Kişisel harcamalar
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

Uçuş Detayları

10 Ağustos 2024     Türk Hava Yolları     TK1003     IST-SKP   07.25-07.50
17 Ağustos 2024     Türk Hava Yolları     TK1080     BEG-IST   15.25-18.20

ÖNEMLİ NOTLAR
 • Tur programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Paket tur için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur kalkışına 30 gün kala iptal edilebilir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
 • Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir ve eskisini tamamen geçersiz kılar.
 • Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 • Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, SKYhub’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. Yolcuların check-in işlemini ve koltuk seçimini ilgili havayolunun sitesinden tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 • SKYhub; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında aynı odada kalan ve yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından en az birisi olmadan tura katıldığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin tüm seyahat süresince kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen müze, ören yeri girişlerini içermeyen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir. Bu sayının altında kalınması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından SKYhub sorumlu tutulamaz.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Tur detayları, havalimanı sorumlusu, tur lideri ve otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce yapılacaktır.
 • Pasaport resmi bir belge olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş veya yırtılmış olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır. Pasaport polisi geçerli vizesi olsa dahi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda tüm mali ve hukuki sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 • Türkiye sınır kapılarından çıkış yapılırken, Türk veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan geçerli vizeye sahip pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aranmaktadır. Bu şarta uymayan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı SKYhub’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 • Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.
 • BELGRAD

  Belgrad

 • SARAYBOSNA

 • MEDZURGORJE

 • POÇİTEL

 • BLAGAJ

 • MOSTAR

 • İSKODRA

 • KOTOR

 • BUDVA

 • TREBINJE

 • TİRAN

 • OHRİ

 • ST.NAUM

 • KALKANDELEN

 • MANASTIR

 • RESNE

 • ÜSKÜP

 • PRİZREN

Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda da Kişi Başı Çocuklar
10 Ağustos - 17 Ağustos

(Talep Et)
4 Yıldızlı Oteller

999,00 €

1.449,00 €

999,00 €
0 - 2 yaşa kadar 180 EUR
2 - 12 yaşa kadar 949 EUR

Tur Adı Fiyat

İndirim Adı İndirim Tipi İndirim Alt Tipi İndirim Miktarı Satış Tarih Aralığı: Tur Kalkış Tarihi Aralığı
Rezervasyon Detayları
 • Başlanıç Tarihi10 AğustosBitiş Tarihi17 Ağustos
 • Kişi Başı999,00 € 'dan başlayan fiyatla
 • Seçenekleri Gör
 • Sizi Arayalım
Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-SKP/BEG-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Belirtilen veya benzeri otellerde 7 gece konaklama
Programda belirtilen sabah kahvaltıları
Programda belirtilen otellerde 5 adet akşam yemekleri
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Akşam yemekli Balkan gecesi
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
Matka Kanyonu ve tekne turu (25 Euro değerinde)
Ohrid Tekne turu (20 Euro değerinde)
Manastır Askeri İdadi giriş, Kotor ve Budva girişleri ücretleri (15 EUR değerinde)
Seyahat sağlık sigortası (15 EUR değerinde)
Türkçe rehberlik hizmeti
Selin Uzdil seyahat danışmanlık hizmeti
Şöför ve yerel rehberlik bahşişleri (10 EUR değerinde)
Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen sigortadır)

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
Kişisel harcamalar
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha Fazla Detay
Anladım